+48 91 4340050

Praca

zyskaj zniżkę
kup voucher

ornament Praca

Do naszej prestiżowej restauracji poszukujemy kandydatów na stanowisko Kucharz

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie potraw kuchni zimnej i/lub ciepłej
  • przestrzeganie procedur pracy w gastronomii
  • dbanie o najwyższą jakość usług
  • utrzymanie optymalnego poziomu produkcji

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • kreatywność
  • umiejętność planowania i realizacji produkcji w gastronomii
  • zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • pracę w restauracji segmentu premium
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • elastyczny grafik
  • rozwój zawodowy oraz możliwość awansu
  • pracę w młodym zespole

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres: rekrutacja@parkhotel.szczecin.pl

Wyznacz trasę
Zdjęcie w tle
Nagroda 1
Nagroda 1
Gault Millau
Best Hotel Award
Nagroda 5
Nagroda 5
Slow Food
Slow Food

OK, zamknij