+48 91 4340050

Wyjątkowe SPA

Podaruj sobie chwile relaksu

zyskaj zniżkę
kup voucher

ornament Park SPA nieczynne

Zgodnie z obowiązującymi przepisami SPA jest nieczynne. 
Poinformujemy Państwa jak tylko SPA wznowi działalność.

ornament

Odzyskaj równowagę w Park SPA w Szczecinie

Zrelaksuj się i wypocznij po dniu pełnym pracy w strefie SPA Hotelu Park. Do dyspozycji Gości oddajemy kryty basen z przeciwprądem i hydromasażem, jacuzzi, łaźnię parową z fantastyczną aromaterapią, suchą saunę fińską, podgrzewane leżanki oraz beczkę z pobudzającą krążenie zimną wodą. Złap oddech i skorzystaj z chwili tylko dla siebie w Park SPA w Szczecinie.

 

„Roczna ocena jakości wody od 02.06.2017 r. do 02.06.2018 r. na pływalni Park Hotelu w Szczecinie:

 

Państwowy Powiatowy Inspektorat Sanitarny w Szczecinie mając na uwadze powyższą analizę stwierdza że Park Hotel Sp. z o. o. prowadził ocenę jakości wody na pływalni Park Hotel w Szczecinie zgodnie z wymaganiami obowiązujących przepisów oraz w sposób zapewniający bezpieczeństwo zdrowotne osób korzystających z pływalni. Zgodnie z wynikami prowadzonych badań i pomiarów, woda na pływalni w Park Hotelu, w tym doprowadzona na pływalnię spełnia wymagania mikrobiologiczne i fizykochemiczne określone w załącznikach Nr 1 i 2 do rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 9 listopada 2015 r. w sprawie wymagań, jakim powinna odpowiadać woda na pływalniach (Dz. U. z 2015 r., poz. 2016).

ornament SPA cennik

!! Sauny nieczynne do odwołania w związku z Rozporządzeniem z dnia 11.02.2021 r. !!
Basen i jacuzzi do dyspozycji.
Maksymalne obłożenie SPA – 9 osób.

 

Od poniedziałku do piątku

  • Karnet 8:00 - 11:00 – 270 PLN
  • Karnet 13:00 - 16:00 – 270 PLN
  • Karnet 16:00 - 22:00 – 270 PLN

Karnety są ważne przez 1 miesiąc od daty zakupu. Karnet imienny.

 

Wejście jednorazowe

  • Wejście jednorazowe: 40 PLN/3 godziny (od momentu wejścia domomentu wyjścia)

Wejścia do SPA uzależnione są od aktualnego zainteresowania wśród gości hotelowych. Prosimy o wcześniejsze telefoniczne zapoznanie się z informacją na temat obłożenia hotelu.

Nauka pływania

W Hotelu Park wykwalifikowani instruktorzy pomogą nauczyć pływania dzieci i dorosłych. Serdecznie zapraszamy na indywidualne lekcje nauki pływania. 
W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z recepcją Park SPA.

 

Ważne!

 
W poniedziałki,  środy i piątki basen jest zarezerwowany w godzinach 11:30 – 12:30. W tym czasie można korzystać z jacuzzi.

W niedzielę 07.03.2021 SPA czynne w godzinach 9:00 – 15:00. Po godzinie 15:00 odbędzie się sprzątanie oraz dezynfekcja Park SPA.

Za utrudnienia przepraszamy.

Godziny otwarcia

poniedziałek - sobota: 8:00 – 22:00
niedziela: 9:00 – 20:00
 

Doskonała i miła obsługa na każdym poziomie - od recepcji przez restauracje, panie sprzątające i załogę SPA. To wszystko pozwoliło nam poczuć się jako młoda para po 37latach zakochania się i pierwszych spacerów w Parku Żeromskiego w 1977r.

Hotel położony jest w samym centrum Szczecina jednak w otoczeniu Parku. Super atmosfera niedużego hotelu.Obsługa bardzo pomocna, grzeczna i fachowa. Przepiękny basen i SPA. Sauna, oranżeria, pokój z kominkiem cudowny. 

Hotel Park zarezerwowaliśmy ze względu na ładną strefę wellness i nie rozczarowaliśmy się. Zdjęcia nie kłamały. Teren hotelu jest otwarty od 8 do 22 i ładnie oświetlony. Basen ma wymiary 15x7 m i miał jeden mały i 2 duże bicze wodne. Do relaksującego pływania starczył. Dodatkowo było jacuzzi. Strefa saun jest oddzielona od basenów i jest bardzo ładnie urządzona. Była łaźnia parowa i sauna sucha. Były też podgrzewane kamienie stojące na zewnątrz.

Sprawdź dojazd Wyznacz trasę
Zdjęcie w tle
Konferencje
Konferencje
Slow Food
Slow Food
Gault Millau
Gault Millau
Culinary Heritage
Culinary Heritage
Best Hotel Award
Best Hotel Award
Moje Konferencje
Moje Konferencje
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij