+48 91 4340050

Wyjątkowe SPA

Podaruj sobie chwile relaksu

zyskaj zniżkę
kup voucher
ornament

Odzyskaj równowagę w Park SPA w Szczecinie

Zrelaksuj się i wypocznij po dniu pełnym pracy w strefie SPA Hotelu Park. Do dyspozycji Gości oddajemy kryty basen z przeciwprądem i hydromasażem, jacuzzi, łaźnię parową z fantastyczną aromaterapią, suchą saunę fińską, podgrzewane leżanki oraz beczkę z pobudzającą krążenie zimną wodą. Złap oddech i skorzystaj z chwili tylko dla siebie w Park SPA w Szczecinie.

 

KOMUNIKAT O JAKOŚCI WODY BASENOWEJ W HOTEL PARK SPA

Niniejszym podaje się do ogólnej wiadomości, że jakość wody basenowej we wszystkich nieckach oraz w systemach cyrkulacji w Hotel Park SPA spełnia parametry ustalone w Rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 9 listopada 2015 roku w sprawie wymagań, jakim powinna odpowiadać woda na pływalniach (Dz. U. z dnia 2 grudnia 2015 r. poz. 2016).

ornament SPA cennik

Od poniedziałku do piątku

  • Karnet "Powitaj dzień" – 250 PLN: w godzinach 08-11;
  • Karnet "Południowy relaks" – 250 PLN: w godzinach 13-16;
  • Karnet "Wieczorna rozkosz" – 250 PLN: w godzinach 16-22;

Karnety są ważne przez 1 miesiąc od daty zakupu.

Codziennie SPA

  • Karnet 12 wejść - 400 PLN

Karnet ważny w dowolnym dniu tygodnia, o dowolnej porze dnia przez 3 miesiące od daty zakupu.

Wejście jednorazowe

  • Wejście jednorazowe - 50 PLN

Wejścia do SPA uzależnione są od aktualnego zainteresowania wśród gości hotelowych. Prosimy o wcześniejsze telefoniczne zapoznanie się z informacją na temat obłożenia hotelu.

Nauka pływania

W Hotelu Park wykwalifikowani instruktorzy pomogą nauczyć pływania dzieci i dorosłych. Serdecznie zapraszamy na indywidualne lekcje nauki pływania. 
W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z recepcją Park SPA.

 

Ważne!

 

Uprzejmie informujemy, że od poniedziałku do piątku basen jest zarezerwowany w godzinach 11.30-13.00. Jacuzzi oraz sauny są dostępne normalnie.

Uprzejmie informujemy, że SPA jest nieczynne w dniach 15-25.01.2018 r.

Godziny otwarcia

Codziennie

800 - 2200

ornament

Piękno i relaks w Park SPA w Szczecinie

Podaruj sobie chwile tylko dla siebie i skorzystaj z oferty gabinetu masażu Marcina Różyckiego oraz gabinetu kosmetycznego PRO Beauty w Hotelu Park w Szczecinie. Czekają na Ciebie relaksujące okłady, peelingi żelowe oraz cukrowe i masaże, dzięki którym wzmocni się Twój układ krążenia, układ mięśniowy oraz nerwowy. Dzięki upiększającym zabiegom kosmetycznym Twoja skóra zostanie nawilżona, wygładzona i ujędrniona, a Ty odzyskasz równowagę i dobre samopoczucie.

Doskonała i miła obsługa na każdym poziomie - od recepcji przez restauracje, panie sprzątające i załogę SPA. To wszystko pozwoliło nam poczuć się jako młoda para po 37latach zakochania się i pierwszych spacerów w Parku Żeromskiego w 1977r.

Hotel położony jest w samym centrum Szczecina jednak w otoczeniu Parku. Super atmosfera niedużego hotelu.Obsługa bardzo pomocna, grzeczna i fachowa. Przepiękny basen i SPA. Sauna, oranżeria, pokój z kominkiem cudowny. 

Hotel Park zarezerwowaliśmy ze względu na ładną strefę wellness i nie rozczarowaliśmy się. Zdjęcia nie kłamały. Teren hotelu jest otwarty od 8 do 22 i ładnie oświetlony. Basen ma wymiary 15x7 m i miał jeden mały i 2 duże bicze wodne. Do relaksującego pływania starczył. Dodatkowo było jacuzzi. Strefa saun jest oddzielona od basenów i jest bardzo ładnie urządzona. Była łaźnia parowa i sauna sucha. Były też podgrzewane kamienie stojące na zewnątrz.

Wyznacz trasę
Zdjęcie w tle
Nagroda 1
Nagroda 1
Gault Millau
Gault Millau
Best Hotel Award
Best Hotel Award
Nagroda 5
Nagroda 5
Slow Food
Slow Food
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij