+48 91 4340050
Weekend  z dziećmi w Szczecinie

Weekend z dziećmi w Szczecinie

zyskaj zniżkę
kup voucher

Zielone miasto nad wodą kusi swymi atrakcjami nie tylko dorosłych, ale również dzieci!

Spędźcie rodzinny weekend w Szczecinie i korzystajcie z najlepszych wrażeń miasta. 
Jeśli lubicie wodę i sporty wodne warto zajrzeć na przystać jachtową Marina Yachting, która położona jest nad jeziorem Dąbie Małe. Sprzęt wodny jak małe motorówki możecie również wypożyczyć w centrum Szczecina w bosmanacie, znajdującym się na Bulwarze Gdyńskiem przy ul. Zbożowej.
Kontakt telefoniczny i rezerwacje pod nr tel. 734 40 14 10.
Za pierwszą godzinę wypożyczenia łodzi motorowej zapłacimy 60 zł. Każda następna to koszt 50 zł.

Po szaleństwach wodnych warto odwiedzić Muzeum Techniki i Komunikacji. Szczecińskie Muzeum jest wypełnione po brzegi samochodami, w których kochali się Polacy – dzieciom na pewno przypadną do gustu. W planie wycieczki nie może zabraknąć Centrum Dialogu Przełomy, które opowiada o przełomach w Szczecinie na tle wielkiej historii w latach 1939-89. Nowoczesne, multimedialne, powstałe przy współpracy znanych polskich współczesnych plastyków. Znajdziecie je na placu Solidarności, pod ziemią. Muzeum otrzymało nagrodę dla najlepszej przestrzeni publicznej w Europie.  

Tuż obok Muzeum stoi druga najsłynniejsza budowla szczecińska Filharmonia. Budynek jest laureatem wielu nagród architektonicznych, okrzyknięty został ikoną europejskiej architektury i nadano mu  laur  prestiżowej nagrody im. Miesa van der Rohe. W każdy wtorek i piątek w okresie wakacji zwiedzanie filharmonii odbywa się z przewodnikiem.

Wycieczkę koniecznie zakończcie w Park Hotel - polecamy własne lody, robione na miejscu zawsze z wykorzystaniem sezonowych składników. 

Zdjęcie w tle
Konferencje
Konferencje
Slow Food
Slow Food
Gault Millau
Gault Millau
Culinary Heritage
Culinary Heritage
Best Hotel Award
Best Hotel Award
Moje Konferencje
Moje Konferencje
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij