+48 91 4340050
Szczecińska Kuchnia Mistrzów

Szczecińska Kuchnia Mistrzów

zyskaj zniżkę
kup voucher

KREATYWNE GOTOWANIE ponownie w Park Hotel

Show kulinarne w wykonaniu Kristoffera Basznianina, Mariusza Siwaka, Jacka Krakowiaka,  Andrzeja Jakomulskiego. Czterech kucharzy ugotuje wyśmienite dania, do których sommelier  dobierze wina świata. Najlepsze, pełne pasji dania kuchni nowoczesnej połączone z kuchnią polską i skandynawską. 
Tego wieczoru będziemy mogli posmakować kilkunastu potraw w tym  m.in. koźlaka z dziką różą, wątrobę gęsią, śledzia z młodymi kurkami czy zupę z kurek podawaną z kiełbasą z żubra. 

Takie uczty w Szczecinie tylko w Park Hotel.  

Do zobaczenia 5 sierpnia o godz. 19:00 w Park Hotel. 
Rezerwacja miejsc tel. : +48 693 720 154 

Kristoffer Basznianin

Pracował w uznanych, nagradzanych gwiazdkami, restauracjach w USA (Seattle i Nowy York), Danii, Szwecji, na Wyspach Owczych, a także w luksusowym resorcie na sawannie w Tanzanii i najlepszej restauracji w RPA. W 2015, wraz z Torstenem Vildgaardem Head Chefem Restauracji Studio* w Kopenhadze oraz Sasu Laukkonenem Head Chefem Restauracji Chef & Sommelier* w Helsinkach, brał udział w Kuchni Mistrzów – trzydniowym kulinarnym show w Krakowie podczas Targów HORECA. Obecnie pracuje w Restauracji AOC** w Kopenhadze oraz zajmuje się realizowaniem własnych idei związanych ze współpracą z Robertem Cortezem i jego CR8. Jest trenerem ekipy chińskich kucharzy uczących się kuchni nowo skandynawskiej dla potrzeb nowo otwieranej przez skandynawską Izbę Handlową ekskluzywnej restauracji w Szanghaju, oraz poprzez własny projekt Nordiska Fabriken prowadzi pokazy zaawansowanej kuchni fusion i nowonordyckiej.

Mariusz Siwak

Jest szef kuchni w Park Hotel. Uczył się od najlepszych, m.in. od Wojciecha Amaro –zdobywcy gwiazdki Michelina. Sam jest medalistą Olimpiady Kulinarnej w Erfurcie. 

Jacek Krakowiak

Przedstawiciel młodego pokolenia szefów kuchni w Polsce. W swojej pracy koncentruje się na tworzeniu autorskich dań, wykorzystując produkty regionalne oraz sezonowe. Zaangażowany w poszukiwanie nowych składników podróżuje po regionie, nawiązując współpracę 
z lokalnymi rolnikami i hodowcami, od których czerpie pomysły na nowe potrawy do karty menu. 
Na co dzień gotuje w Kołobrzegu w  hotel AQUARIUS SPA*****.

Andrzej Jakomulski

Fach zdobywał pod okiem mistrzów kuchni z Austrii, Tajlandii i Stanów Zjednoczonych. Miłośnik kuchni francuskiej i pasjonata kuchni polskiej regionalnej. Szefuje 
w kuchni Hotelu Leda w Kołobrzegu.

Zdjęcie w tle
Konferencje
Konferencje
Slow Food
Slow Food
Gault Millau
Gault Millau
Culinary Heritage
Culinary Heritage
Best Hotel Award
Best Hotel Award
Moje Konferencje
Moje Konferencje
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij