+48 91 4340050

Nowoczesne sale konferencyjne

w centrum Szczecina

zyskaj zniżkę
kup voucher
ornament

Dla biznesu i nie tylko

Do dyspozycji Gości biznesowych oddajemy trzy wielofunkcyjne, klimatyzowane sale: bankietową, kominkową i oranżerię. W każdej z nich znajdują się nowoczesne rozwiązania audiowizualne, bezprzewodowy dostęp do szybkiego Internetu i możliwość całkowitego zaciemnienia. Największa z sal - sala bankietowa - pomieści do 130 osób w układzie kinowym.

Sale konferencyjne Sale konferencyjne

Sala Bankietowa

Sala Bankietowa

  • 130
  • 60
  • 80
  • 50
  • 90
127
max. 130 os.
Z okien Sali Bankietowej roztacza się piękny widok na park. Cena wynajmu: do 5 godzin - 1000 zł, na cały dzień - 1600 zł.
Sala Kominkowa

Sala Kominkowa

  • 40
  • 20
56
max. 40 os.
Sala kominkowa stanowi idealne miejsce do organizowania prezentacji, szkoleń czy też kameralnych spotkań biznesowych. Cena wynajmu: do 5 godzin - 600 zł, na cały dzień - 800 zł.
Oranżeria

Oranżeria

  • 20
  • 20
30
max. 20 os.
Oranżeria stanowi optymalny wybór dla organizowania kameralnych spotkań biznesowych o różnym charakterze. Cena wynajmu: 400 zł (do 5 godz.), 600 zł (bez ograniczeń c...

ornament Przerwy kawowe i lunche

Na przerwy kawowe i lunche w Hotelu Park zapraszamy do Sali Okrągłej, sąsiadującej z Salą Bankietową. Z Sali Okrągłej można wyjść na urokliwe patio i zaczerpnąć oddechu przed dalszą częścią biznesowego spotkania. Posiłki w Sali Okrągłej wydawane są w formie bufetu. W naszej ofercie znajdziesz śniadania, kawy i herbaty oraz sycące lunche na ciepło lub zimno. Dodatkowo podajemy także słodkie desery własnego wypieku. Aby dowiedzieć się więcej, pobierz ofertę konferencyjną w pliku pdf.

Koordynacja spotkań biznesowych

Wojciech Kulik – Kierownik Restauracji 

E: restauracja@parkhotel.szczecin.pl

W trakcie ponownej wizyty u Kontrahentów, firm połozonych blisko Szczecina , mialem przyjemnosc skorzystać z gościny Park Hotelu. Pokój bardzo fukcjonalny, cichy - trudno za minus uznac spiew ptaków w parku otaczającym hotel. Centrum rekreacji - sauna, basen , umożliwia świetny odpoczynek po trudach podróży (...)

Gorąco polecam, wspaniala atmosfera, pomocna i zyczliwa obsluga, pyszne śniadania. Hotel pięknie położony mimo, ze w centrum miasta. Miła odmiana od sieciowych hoteli. Na pewno tu sie zatrzymam podczas następnej wizyty w Szczecinie.

Elastyczne podejście do klienta, grzeczna i uśmiechnięta obsługa, bezproblemowe podejście do niewielkiego problemu, który wynikał z mojego roztargnienia.

Sprawdź dojazd Wyznacz trasę
Zdjęcie w tle
Konferencje
Konferencje
Slow Food
Slow Food
Gault Millau
Gault Millau
Culinary Heritage
Culinary Heritage
Best Hotel Award
Best Hotel Award
Moje Konferencje
Moje Konferencje
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij