Butikowy hotel w Szczecinie

Park Hotel to czterogwiazdkowy, luksusowo wyposażony hotel w Szczecinie, w centrum miasta, w samym sercu parku. Zapewnia to Gościom ciszę, tak potrzebną w wielkomiejskim zgiełku. To znakomite miejsce do odpoczynku, organizacji konferencji, spotkania czy wesela. W Szczecinie to jeden z najchętniej odwiedzanych i najcieplej wspominanych hoteli. W trakcie niemal stuletniej historii niezwykły urok tego miejsca podbił serca wielu znakomitych gości.

 

Obiekt szczyci się niemal 100-letnią historią i, mimo wielu zmian, zachował niepowtarzalny charakter, zaskarbiając sobie serca wielu znakomitych osobistości. Hotel położony jest w pobliżu historycznych Wałów Chrobrego i Zamku Książąt Pomorskich, a także nowoczesnego centrum biznesowego. Doskonała lokalizacja tego zabytkowego obiektu i otoczenie parku to dodatkowe jego atuty. To jedyne takie miejsce w miejskim gwarze. 

 

Unikalny styl i kameralne wnętrza hotelu, uzupełniają nowoczesne sale multimedialne, przygotowane specjalnie dla ludzi biznesu. Zwieńczeniem intensywnego dnia mogą być pełne relaksu chwile w hotelowym SPA.

 

 

 

Zapraszamy do odwiedzenia naszego kanału na YouTube i obejrzenia materiałów z Park Hotel w roli głównej.

 

 

nasze oferty

Szczecińska Kuchnia Mistrzów 2 Edycja

SHOW KULINARNE jakiego nie było.

Zostało tylko kilka miejsc! Rezerwacja miejsc tel: +48 693 720 154

WAKACYJNE PROMOCJE SPA

WAKACYJNE PROMOCJE SPA

Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowych ofert Park SPA!

Tańsze weekendy

Tańsze weekendy

Zapraszamy do spędzenia weekendu w jednym z naszych komfortowych pokoi w cenie specjalnej

Oferta weselna

Oferta weselna

Niezapomniane wspomnienia tego dnia zapewni przyjęcie w Park Hotel