Butikowy hotel w Szczecinie

Park Hotel to czterogwiazdkowy, luksusowo wyposażony hotel w Szczecinie, w centrum miasta, w samym sercu parku. Zapewnia to Gościom ciszę, tak potrzebną w wielkomiejskim zgiełku. To znakomite miejsce do odpoczynku, organizacji konferencji, spotkania czy wesela. W Szczecinie to jeden z najchętniej odwiedzanych i najcieplej wspominanych hoteli. W trakcie niemal stuletniej historii niezwykły urok tego miejsca podbił serca wielu znakomitych gości.

 

Obiekt szczyci się niemal 100-letnią historią i, mimo wielu zmian, zachował niepowtarzalny charakter, zaskarbiając sobie serca wielu znakomitych osobistości. Hotel położony jest w pobliżu historycznych Wałów Chrobrego i Zamku Książąt Pomorskich, a także nowoczesnego centrum biznesowego. Doskonała lokalizacja tego zabytkowego obiektu i otoczenie parku to dodatkowe jego atuty. To jedyne takie miejsce w miejskim gwarze. 

 

Unikalny styl i kameralne wnętrza hotelu, uzupełniają nowoczesne sale multimedialne, przygotowane specjalnie dla ludzi biznesu. Zwieńczeniem intensywnego dnia mogą być pełne relaksu chwile w hotelowym SPA.

 

nasze oferty

Niedzielne obiady rodzinne

Niedzielne obiady rodzinne

Restauracja Park Hotel serdecznie zaprasza na rodzinny obiad

Oferta familijna

Oferta familijna

Serdecznie zapraszamy do Szczecina latem

Oferta weselna

Oferta weselna

Niezapomniane wspomnienia tego dnia zapewni przyjęcie w Park Hotel

Tańsze weekendy

Tańsze weekendy

Zapraszamy do spędzenia weekendu w jednym z naszych komfortowych pokoi w cenie specjalnej