+48 91 4340050
Aplikacja ExploreODER

Aplikacja ExploreODER

zyskaj zniżkę
kup voucher

Znakomita wiadomość dla miłośników turystyki wodnej! Dzięki współpracy polsko-niemieckiej powstała mobilna aplikacja ExploreODER, która skupia w sobie bazę wodnych atrakcji turystycznych. 

Aplikacja będzie dostępna w dwóch wersjach językowych tj. polskiej i niemieckiej. Wszystkie opisy i komendy, poza powiadomieniami wyświetlanymi na ekranie, będą także czytane przez lektora.

Aplikacja dostarczy turystom niezbędnych informacji na temat największych wodnych atrakcji okolic Szczecina przez Międzyodrze aż do Schwedt. Znajdziemy tam też propozycje gotowych tras wodnych, przejrzystą mapę oraz zdjęcia obrazujące najciekawsze przystanki. Dodatkowo aplikacja zostanie wzbogacona o sekcję z zasadami bezpiecznego wypoczynku na wodzie, bazę adresową wypożyczalni sprzętu pływającego czy błyskawiczny dostęp do kontaktu z WOPR. Co ciekawe, dzięki mobilnej aplikacji turyści będą otrzymywać alerty o niebezpieczeństwach.

 

Więcej informacji na stronie Visitszczecin.eu.

 

Źródło: https://visitszczecin.eu/

Zdjęcie w tle
Konferencje
Konferencje
Slow Food
Slow Food
Gault Millau
Gault Millau
Culinary Heritage
Culinary Heritage
Best Hotel Award
Best Hotel Award
Moje Konferencje
Moje Konferencje
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij